Komenda Portu Wojennego Gdynia
ŻOŁNIERZE WOJSKOWEGO ZESPOŁU SPORTOWEGO NAJLEPSI NA REGIONALNYCH MISTRZOSTWACH CISM   W PIĘCIOBOJU MORSKIM.
10.07.2018
W dniach od 29 czerwca do 06 lipca 2018 roku w niemieckim Eckernforde odbył się, organizowany pod patronatem Międzynarodowej Rady Sportu Wojskowego (CISM), Otwarty Puchar Europy w Pięcioboju Morskim.

O medale indywidualne i drużynowe walczyli reprezentanci sześciu państw: Chin, Danii, Finlandii, Niemiec, Szwecji i Polski. W klasyfikacji drużynowej mężczyzn, zawodnicy Wojskowego Zespołu Sportowego Komendy Portu Wojennego Gdynia zajęli pierwsze miejsce, wyprzedzając reprezentantów Niemiec i Chin. W klasyfikacji indywidualnej złoty medal wywalczył bsmt Jacek ŚLIWIŃSKI, srebrny mar. Mateusz KIERZKOWSKI, a siódme miejsce zajął mat Mateusz SZURMIEJ. W klasyfikacji drużynowej kobiet, nasze zawodniczki wywalczyły brązowy medal, ulegając reprezentantkom Szwecji i Chin. Indywidualnie mar. Katarzyna TRUSZCZYŃSKA zajęła czwarte miejsce, a mar. Edyta KORCZAK ósme.